Vážíme si svých zákazníků – pekařství La Petite France Boulangerie

Mezi naše odběratele patří dobré hotely, restaurace, kavárny a farmářské prodejny
– najdete nás také jako dodavatele pro farmářské trhy v Praze

Alwyn hotel www.hotelalwyn.cz
Appétit de France www.appetitdelafrance.com/
Anděl restaurace www.restauraceandel.cz
Bar deštník www.vse-destnik.cz
Bellevue restaurace www.bellevuerestaurant.cz
Bio Letná www.bioletna.cz
Bisos restaurace www.bisos.eu
Bistro Proti proudu www.bistroprotiproudu.cz/
Bona Serva hotelwww.bona-serva.cz
Boutique Gurmanwww.vemena.cz
Breadmarket Březanywww.breadmarket.cz
Bruxx restauracewww.bruxx.cz
Café Záhorský www.facebook.com/cafezahorsky
Cheecup kavárna www.cheecup.cz
Česká stodola - Vodičkova www.ceska-stodola.cz
Dejvický Koloniál https://www.facebook.com/kolonial.dejvice
Delikatesfood delikatesfood.cz/
Delmart Zlatý Anděl www.delmart.cz
Farma Letná www.farmaletna.cz
Farmářské trhy v Praze www.farmarsketrziste.cz
Farmářský krám www.farmarskykram.cz
Farma Na Kajetánce www.facebook.com/FarmaNaKajetance
Fresh cube www.freshcube.cz
Hilton Prague www.hiltonprague.com
Hotel Corinthia www.corinthia.com/hotels/prague/
Intercontinental Prague www.ihg.com
James Joyce www.jamesjoyceprague.cz
Kavárna Muzeum www.kavarnamuzeum.cz
Kingscourt hotel Prague www.hotelkingscourt.cz
La Formagerria Praha www.laformaggeria.com
Lahůdky Korunní Praha
La Republica restaurace www.larepublica.cz
Lahudkárství Sváček www.lahudkarstvisvacek.cz
Le Camille bistro www.lecamille.cz
Le Patio www.lepatio.cz
Kavárna Snů www.facebook.com/KavarnaSnuPraha2
Marthy's Kitchen
Marriott Prague hotel V Celnici www.marriottprague.cz
Malostranský hostinec www.malostranskyhostinec.cz/
Mandarin Oriental www.mandarinoriental.com
Oliver's Coffee Cup www.oliverscoffeecup.cz/
Orbis Food www.orbisfood.cz/rozvoz/
– obchod a rozvoz produktů. Dovezeme Váš nákup do 120 minut, od obdržení a zdarma. Rádi Vám vytvoříme objednávku i po telefonu. Volejte na 721 977 977, budeme se na Vás těšit! Rozvážíme každý den od 6 do 21 h.
Potrefená Husa Staroměstské náměstí www.pivovary-staropramen.cz
Potrefená Husa www.potrefena-husa-praha.cz
Restaurace Na Jezerce restaurace-najezerce.cz/
Ristorante Rugantino www.ristoranterugantino.cz
Sklizeno - specializované farmářské prodejny v Praze www.sklizeno.cz
Síla přírody - Síla přírody, v.o.s. www.silaprirodyvos.cz
Sklizeno Korunní http://www.sklizeno.cz
Sklizeno Fenix Praha www.sklizeno.cz/nase-prodejny/sklizeno-fenix-praha
Sklizeno Rudná http://www.sklizeno.cz
Sklizeno – Waltrovka Praha www.sklizeno.cz/nase-prodejny/sklizeno-waltrovka-praha
Studio 2 www.studiodva.cz/kavarna/
Swiss cheese swisscheese.cz/
The Gourmet Shop Karlín www.thegourmetshop.cz
Union hotel www.hotelunion.cz
Vegan Foods www.veganfoods.cz/
Vinohradský pivovar www.vinohradskypivovar.cz/
Zelená kuchyně restaurace www.zelenakuchyne.cz

Máme 3 výhradní zastoupení pro naše řemeslné pečivo

1/ Jsme výhradní a jediný dodavatele croissantu pro francouzskou restauraci La Gare v Celnici 3 http://www.lagare.cz/
2/ Výhradní dodavatel baguette pro belgickou restauraci Bruxx na náměstí Míru www.bruxx.cz
3/ Výhradní dodavatel baguette pro sendviče z baguette pro síť La Formagerrie v Praze http://www.laformaggeria.com/